על אקרשטיין

אקרשטיין תעשיות בע”מ נוסדה ב-1925 על ־ ידי צבי אקרשטיין ז”ל והתחילה את פעילותה במפעל קטן בצפון תל אביב, שסייע בריצוף חולותיה הדרומיים של העיר. בסוף שנות ה-50 החל גיורא אקרשטיין, יו”ר החברה, את פעילותו באקרשטיין ובשנת 1974, עם פטירתו של אביו, קיבל על עצמו את ניהולה של החברה. בשנות ה-70, בניצוחו של גיורא, פרצה אקרשטיין לתודעה הציבורית עם מוצר מהפכני חדש – ‘האבנים המשתלבות’. אקרשטיין הפכה לחלוצת הרחובות ההולנדים – ‘מדרחוב’.

במשך עשרות שנים הקפיד גיורא להצעיד את החברה קדימה, להתוות את דרכה ולהוביל אותה לתחומי פעילות חדשים וליצירת מוצרים ופתרונות חדשניים.

שלושה מפעלים הוקמו בארץ בפריסה ארצית – בירוחם, באשדוד ובראש־ פינה – ושני מפעלים הוקמו בארצות־ הברית; וכיום, אקרשטיין היא היצרנית הגדולה ביותר בישראל של פתרונות לפיתוח סביבתי, לבנייה, להנדסה אזרחית ולתשתיות לאומיות, מעל ומתחת לאדמה. החברה  מעסיקה כ- 600 עובדים ומוצריה מיוצרים ומסופקים בפריסה ארצית. מאז הקמתה, תרמה אקרשטיין את חלקה בהתפתחותה ובבנייתה של המדינה והטביעה את חותמה בנוף הישראלי.

לאחר שעבד באקרשטיין כעשרים שנה, החל בשנים האחרונות צביקה אקרשטיין, בנו של גיורא, לכהן כמנכ”ל החברה – דור שלישי בניהולה של אקרשטיין תעשיות.

 • פיתוח מוצרים מתועשים ופתרונות הנדסיים מתקדמים בתחום התשתיות, מתחת לאדמה ומעל לאדמה, תוך הקפדה על שמירת הסביבה.
 • אקרשטיין חברה לחברות המובילות בעולם כדי לפתח קו מוצרים ייחודי של קירות אקוסטים וקירות תומכים.
  הטכנולוגיה המתקדמת מספקת מענה מהיר ועמיד במיוחד לכל צורך הנדסי.
 • כמעט בכל מדרכה או בכל שביל בישראל אנו צועדים על אבנים משתלבות של אקרשטיין.
  החברה מובילה בתחום ייצור הריצוף בארץ ובעולם ובפיתוח ובחדשנות בתחום מוצרי הפיתוח הסביבתי במגוון רחב של צבעים, גדלים ועיבודים.
 • כחלק מתפיסת החברה לזיהוי מגמות חדשות, פותח קו מוצרי הבטון האדריכלי היחיד מסוגו בארץ ובעל טכנולוגיה מהמעניינות ביותר כיום.
  מגוון המוצרים והפיתוחים הרחב העניקו לבטון את היכולת להתגמש לפי החזון העיצובי.
 • אבני ה'סיליקט' הן מוצר ייחודי לחברת אקרשטיין והן מיוצרות במפעלים בישראל. לאבני הסיליקט תכונות ייחודיות הממצבות אותן כאחד
  ממוצרי הבנייה הטובים ביותר בשוק גם בבנייה מתועשת וגם בבנייה פרטית.
 • אקרשטיין מייצרת רעפים משנת 1986. כיום היא החברה היחידה בארץ המייצרת רעפי בטון בשלל צבעים ומכלול פתרונות לגג.
 • מותג רהיטי חוץ, המיוצר באקרשטיין וזכה ב-2010 ב'אות העיצוב' לעיצוב תעשייתי בוועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב.
  המותג מספק מגוון מוצרי ריהוט, המאופיינים בעיצוב נקי ובאיכות גימור גבוהה ביותר, למרחב הציבורי.